O nas

Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego B&K.

Mamy Nadzię, że przedstawione informacje o naszej firmie oraz nasza oferta spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Nasze biuro rachunkowe  z siedzibą w Bydgoszczy, działa na zlecenie małych i średnich przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa, godnie reprezentujemy Państwa interesy przed urzędami i podczas kontroli skarbowych. 

Służymy fachowym doradztwem oraz wspieramy Państwa na każdym etapie prowadzonej działalności. Świadczymy kompleksowe usługi finansowo księgowe m.in. na:

  • Prowadzeniu ksiąg podatkowych i rachunkowych
  • Obsłudze kadrowo-płacowej
  • Świadczeniu pozostałych usług księgowych
  • Sporządzaniu analiz i sprawozdań finansowych a także wniosków kredytowych

Ściśle współpracujemy z biegłymi rewidentami, prawnikami a także doradcami podatkowymi w celu zapewnienia najwyższego poziomu świadczonych usług.

Cenimy sobie miłą atmosferę i komfort pracy, jaką zapewniamy. Wybieramy drogę indywidualnej współpracy z Klientem.

Odbieramy dokumenty we wskazanym miejscu i czasie!Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży finansowej. Na życzenie klientów realizujemy usługi związane z rachunkowością, podatkami, ale także doradztwem. Pomagamy w wypełnianiu formalności, wspieramy podczas rozwoju firmy i optymalizowania jej kosztów. Na życzenie klientów reprezentujemy ich w różnego rodzaju postępowaniach urzędowych. Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz podejmuje się również gromadzenia i przechowywania dokumentacji w formie tradycyjnej oraz elektronicznej. Stawiamy na rzetelne przygotowanie merytoryczne, które uzupełniały praktycznym doświadczeniem. Co jeszcze nas wyróżnia?

Łatwy kontakt

Nasi klienci cenią sobie bezproblemowy kontakt z obsługą księgową. A my cenimy satysfakcję i spokój naszych klientów, dlatego jesteśmy do dyspozycji nie tylko w tradycyjnych godzinach urzędowania biura. Nasi przedstawiciele pomagają zawsze, kiedy klient potrzebuje wsparcia czy chociażby rozwiania wątpliwości rachunkowych. Prowadzone przez nas biuro to miejsce, w którym chętnie przyjmujemy nie tylko stałych klientów, ale także osoby poszukujące jednorazowej porady czy wsparcia przy rozwiązaniu problemu księgowego. Z klientami spotykamy się w dogodnym dla nich miejscu, może być to nasze biuro, ale także siedziba ich firmy czy jakiejś neutralne miejsce w Bydgoszczy oraz okolicach. Problemem nie jest także pozostawanie w kontakcie telefonicznym i mailowym. Drogą internetową przypominamy naszym klientom o konieczności podpisania dokumentów, przesyłamy rozliczenia, podsumowania budżetu i wiele innych informacji. Rozumiemy, że wielu przedsiębiorców ceni sobie możliwość spokojnego zapoznania się z tymi materiałami. Dlatego nasi klienci otrzymują wiadomości mailowe, a w razie wątpliwości czy pytań mogą się spotkać lub zadzwonić do naszego konsultanta. O wszelkich terminach płatności, kontrolach czy spotkaniach przypominamy z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem. Dzięki temu nasi klienci mają szansę się przygotować.

Szeroki zakres usług

Biuro rachunkowe Bydgoszcz zajmuje się świadczeniem zróżnicowanych usług, związanych z księgowością, podatkami oraz finansami naszych klientów. Na co dzień wypełniamy deklaracje i dokumenty, które następnie składamy w imieniu reprezentowanych przez nas osób w odpowiednich urzędach. Prowadzimy księgi rachunkowe, ewidencje i rozliczamy wydatki klientów. Zatrudniamy także specjalistów zajmujących się wypełnianiem różnego rodzaju wniosków. Nie tylko tych kredytowych, ale także związanych chociażby z ubieganiem się o dotacje z funduszy publicznych. Na życzenie klientów możemy przygotować biznesplan z uwzględnieniem rentowności planowanego przez nich przedsięwzięcia. Oceniamy pod kątem finansowym aktualną kondycję podmiotu gospodarczego i wskazujemy, na jakie inwestycje mogą sobie pozwolić osoby nim zarządzające. Doradzamy, jak zoptymalizować wydatki i zwiększyć przychody. Prawo podatkowe nie ma dla nas tajemnic, trzymamy także rękę na pulsie wszystkich zmian w tym zakresie. Dzięki temu chronimy interesy naszych klientów, jesteśmy również w stanie przedstawić im najlepsze dostępne możliwości rozwoju. Znajomość przepisów księgowych, podatkowych oraz tych związanych z kadrami postrzegamy jako swój obowiązek. Finanse to jednak dla nas nie tylko praca, ale również pasja. Dlatego angażujemy się w rozwój zawodowy, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy dla dobra naszych klientów. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, obsługujemy także osoby fizyczne.

Zatrudniamy profesjonalistów

Nasze biuro rachunkowe Bydgoszcz prowadzi zespół wybitnych księgowych. Są to osoby z wieloletnią praktyką. Ich doświadczenie obejmuje z jednej strony kwestie rachunkowe i podatkowe, a jednocześnie także reprezentowanie klientów przy rozwiązywaniu problemów urzędowych. Z biegiem czasu do biura dołączają nowe osoby, które w naszej firmie zdobywają zawodowe szlify, a potem wykorzystują to doświadczenie w służbie naszych klientów. Z chęcią przyjmujemy młodych adeptów kierunków księgowych, którzy dopiero u nas mają szansę wykorzystać swoje świetne wykształcenie. Pod względem tego ostatniego nie chodzimy na kompromisy i zatrudniamy wyłącznie absolwentów najlepszych uczelni. Wychodzi z założenia, że wiedza to potęga. A w takiej branży jak rachunkowość i finanse bez niej ani rusz.

Posiadamy polisę OC

Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności, dlatego posiadamy bardzo dobrą polisę OC. Wychodzimy z założenia, że minimalne i wymagane polskimi przepisami ubezpieczenie to za mało, by zapewnić naszym klientom spokój. Dlatego regularnie wykupujemy dodatkowe pakiety, zabezpieczające zarówno nas, jak i osoby, które powierzyły nam swoje finanse. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, z tym związane. Omówimy warunki współpracy, a także zakres ochrony naszych klientów. Pomyłki mogą zdarzyć się zawsze. Ze swojej strony dokładamy starań, aby unikać ich za wszelką cenę. Na wszelki wypadek posiadamy jednak wsparcie solidnego ubezpieczyciela. Dzięki niemu wykonujemy swoje obowiązki spokojniej, a przez to także dokładniej.